top of page

5. SEP 2021

DEN' - D
príbeh lásky

PIESEŇ 6:3

KEDY /

05. Sep
2021

KDE /

PRÍBEH LÁSKY... /

   Už šiesty ročník celoslovenského dňa chvál, kedy na Slovensku v jeden deň a v jednu hodinu, ako hlas Jeho nevesty, prehlasujeme kto je naším Kráľom.

   V tento deň prebieha koncert na Bratislavskom hrade tiež nazývaný PRE-KRÁSNE SLOVENSKO. Na tomto mieste vlády odovzdávame našu krásnu krajinu Kráľovi Kráľov - Ježišovi Kristovi.

Pridajte sa k nám 5.9.2021 o 16:00 za svoje mesto, rodinu, za svoj kraj.

  Bože, tvoje Slovo hovorí:
"Môj milý je môj a ja som Jeho!"

   - Zapáľ naše srdce! Premeň ho tak, aby sme Ťa vášnivo milovali ako svojho ženícha! A aby sme sa milovali navzájom! Amen! -

Povzbudzujeme vás urobiť si vlastné chvály a modlitby v tento deň a hodinu.
Dajte nám o sebe vedieť na crescendoslovensko@gmail.com

ONLINE záznam

LIST PASTIEROM DEŇ D /

PODPORA /

   Chceme Vás pozvať do spolupráce. Na to, aby sme mohli uskutočniť Deň D v Barokovej záhrade na Bratislavskom hrade, robíme zbierku. Nájom tejto záhrady je 2800€, je to najväčšia položka v našom rozpočte, plus sú tam iné réžijné náklady s tým spojené. Potrebovali by sme vyzbierať 3500€, aby sme vykryli všetky náklady. V prípade, že sa nepodarí nazbierať táto suma, Deň D bude prebiehať v iných priestoroch. Všetky vyzbierané peniaze budú použité na organizáciu podujatia.
   


   K dnešnému dňu sa nám podarilo dosiahnuť sumu nad 3000€. Vďaka vyzbieranej sume bude Deň D prebiehať v Barokovej záhrade na Bratislavskom hrade. Veľmi si vážime každý finančný dar.
   Na pokrytie všetkých nákladov nám chýba ešte kúsok do celkovej sumy 3500€. Zbierku teda predlžujeme do 5.9.2021. Vopred ďakujeme za vašu podporu.

Zatiaľ vyzbieraná suma: 3357 Eur.

ĎAKUJEME ZA VAŠU PODPORU

Prevodom na účet

SK3502000000003889559055

den-d-qrcode.jpg

PayPal

PayPal Kod QR.png
viac
podpora
online
info

INFO /

Nedeľa

5, 9, 2021

16:00 /

 Chvály a uctievanie

Bratislavský hrad - záhrada

živé vysielanie

Kontakt

Dajte nám o sebe vedieť

crescendoslovensko@gmail.com

V SPOLUPRÁCI /

PARTNER

Crescendo Slovensko je hnutie modlitebníkov a chváličov, ktoré spája generácie a denominácie v modlitbe a pôste za Cirkev na Slovensku.

KVM

PARTNER

KVM_LOGO_3.png

OZ  KRESŤANIA V MESTE

je inkluzívna platforma, ktorá združuje cirkevné zbory a spoločenstvá štátom registrovaných cirkví, ako aj kresťanské mimovládne organizácie v  Bratislave.

kde
bottom of page